Paradise KiteSurf Red Sea

Paradise Kitesurf
+201060119626

info@paradisekitesurf.cz

+201060119626

info@paradisekitesurf.cz

KiteSurfing půjčovna Egypt Hurghada

KiteSurfing půjčovna Pokud přijdete na spot «Paradise Kitesurf Red Sea» a zjistíte, že se změnily větrné podmínky, pro které nemáte vhodného draka, máme pro Vás připraveny k zapůjčení draky všech velikostí. Každý kiter si tak může dopřát svou dávku adrenalinu bez ohledu na sílu větru.

KiteSurfing půjčovna

KiteSurfing půjčovna k dispozici máme různé druhy draků a boardů

Nafukovací kite
Core
From smallest size to the bigger
Nafukovací kite
Flysurfer
12, 15, 18 (m2)
Boardy
Flysurfer, Nobile, Core etc
From size 133 till 160cm

Naše služby

Bar&Restaurace

Pokud rádi začínáte svůj den pomaleji, doporučujeme dát si šálek aromatické kávy – ve stínu kavárny na kite bázi “Paradise Kitesurf Red Sea”. Sedíc u stolu můžete zatím sledovat, jak ostatní návštěvníci našeho kite spotu již chystají své draky a těšit se na další vzrušující den. Pokud dodržujete zdravý životní styl, můžete si vychutnat ovocné smoothie a získat tak energii pro následný kiteboarding.

Kite Safari

Kite Safari patří mezi kite tripy, které chce každý kiter alespoň jednou v životě zažít. Představte si, že strávíte týden na luxusní jachtě, obklopeni třpytivým tyrkysovým mořem, zrcadlově hladkými lagunami a stabilním větrem. Jednoduše zažijete dobrodružství, na které v životě nezapomenete. Díky cestování lodí máme možnost svobodně si vybrat ta nejlepší místa a navštívit ostrovy, kde budou ty nejlepší povětrné podmínky. Zkrátka kitetrip, který rozhodně musíte vyzkoušet.

Ubytování

Respektujeme soukromí našich hostů a nabízíme individuální ubytování. Může to být apartmán či pokoj v soukromé vile, v každém případě je veškeré poskytnuté ubytování v docházkové vzdálenosti od kite spotu "Paradise Kitesurf Red Sea". Rovněž organizujeme setkání našich hostů na letišti Hurghada, jejich přepravu na spot a zpáteční transfer na letiště.

Adresa

Paradise Kitesurf Red Sea الغردقة - الإسماعيلية،, Hurghada, Red Sea Governorate 84511, Egypt

Kontakty

cs_CZCzech