Paradise KiteSurf Red Sea

Paradise Kitesurf
+201060119626

info@paradisekitesurf.cz

+201060119626

info@paradisekitesurf.cz

Sup&Wake Hurghada

SUP | Půjčovna paddleboardů

Všichni hosté spotu «Paradise Kitesurf Red Sea» mohou načerpat příval pozitivní energie z Rudého moře a horkého egyptského slunce. Kromě kiteboardingu můžete vyrazit na paddleboard, wakovat za člunem, případně šnorchlovat a prozkoumávat místní korály.

Wakeboarding-vodní lyže-kneeboard půjčovna

Čas
Wakeboarding-vodní lyže-kneeboard půjčovné

V případě nowind dne (bezvětří) Vás kapitán naší lodi vezme na wake podél laguny. 

KiteSurfing Safari Hurghada

VÍTÁME VŠECHNY NAŠE PŘÁTELE A PARTNERY!

Naše služby

Bar&Restaurace

Pokud rádi začínáte svůj den pomaleji, doporučujeme dát si šálek aromatické kávy – ve stínu kavárny na kite bázi “Paradise Kitesurf Red Sea”. Sedíc u stolu můžete zatím sledovat, jak ostatní návštěvníci našeho kite spotu již chystají své draky a těšit se na další vzrušující den. Pokud dodržujete zdravý životní styl, můžete si vychutnat ovocné smoothie a získat tak energii pro následný kiteboarding.

Kite Safari

Kite Safari v Rudém moři – RED Sea Kite safari patří mezi kite tripy, které chce každý kiter alespoň jednou v životě zažít. Představte si, že strávíte týden na luxusní jachtě, obklopeni třpytivým tyrkysovým mořem, zrcadlově hladkými lagunami a stabilním větrem. Jednoduše zažijete dobrodružství, na které v životě nezapomenete. Díky cestování lodí máme možnost svobodně si vybrat ta nejlepší místa a navštívit ostrovy, kde budou ty nejlepší povětrné podmínky. Zkrátka kitetrip, který rozhodně musíte vyzkoušet.

Ubytování

Respektujeme soukromí našich hostů a nabízíme individuální ubytování. Může to být apartmán či pokoj v soukromé vile, v každém případě je veškeré poskytnuté ubytování v docházkové vzdálenosti od kite spotu "Paradise Kitesurf Red Sea". Rovněž organizujeme setkání našich hostů na letišti Hurghada, jejich přepravu na spot a zpáteční transfer na letiště.

Adresa

Paradise Kitesurf Red Sea الغردقة - الإسماعيلية،, Hurghada, Red Sea Governorate 84511, Egypt

Kontakty

cs_CZCzech