Paradise Kite

logo_kite_paradise_whitekite_zheltoe_Montazhnaya_oblast_1-02
+201060119626

info@paradisekitesurf.cz

+201060119626

info@paradisekitesurf.cz

Sup&Wake Hurghada

SUP | Půjčovna paddleboardů

Všichni hosté spotu «Paradise Kitesurf Red Sea» mohou načerpat příval pozitivní energie z Rudého moře a horkého egyptského slunce. Kromě kiteboardingu můžete vyrazit na paddleboard, wakovat za člunem, případně šnorchlovat a prozkoumávat místní korály.

Wakeboarding-vodní lyže-kneeboard půjčovna

Čas
Wakeboarding-vodní lyže-kneeboard půjčovné

V případě nowind dne (bezvětří) Vás kapitán naší lodi vezme na wake podél laguny. 

WAKEBOARDING

Are you going to face new experiences and challenges? „Bejkroll“ is a company for people who loves overcome their standards, set challenges and face new situations. The Bejkroll is a produser of kitesurfing sportswear such as wetsuits, shorts, ponchos, rash guards, it produses all the stuff you can use and enjoy on your joney for your desired goals. „Paradise kitesurf Red Sea“ and „Bejkroll“ are long term friends and you can expect Bulls on the boards with you kiting. It will be a lot of fun  we shure and your paunch musculs will be hurt of laughing. For more information about the Bejkroll check the www.bejkroll.com Enjoy and be Bull!

VÍTÁME VŠECHNY NAŠE PŘÁTELE A PARTNERY!

Naše služby

Bar&Restaurace

Pokud rádi začínáte svůj den pomaleji, doporučujeme dát si šálek aromatické kávy – ve stínu kavárny na kite bázi “Paradise Kitesurf Red Sea”. Sedíc u stolu můžete zatím sledovat, jak ostatní návštěvníci našeho kite spotu již chystají své draky a těšit se na další vzrušující den. Pokud dodržujete zdravý životní styl, můžete si vychutnat ovocné smoothie a získat tak energii pro následný kiteboarding.

Kite Safari

Kite Safari v Rudém moři – RED Sea Kite safari patří mezi kite tripy, které chce každý kiter alespoň jednou v životě zažít. Představte si, že strávíte týden na luxusní jachtě, obklopeni třpytivým tyrkysovým mořem, zrcadlově hladkými lagunami a stabilním větrem. Jednoduše zažijete dobrodružství, na které v životě nezapomenete. Díky cestování lodí máme možnost svobodně si vybrat ta nejlepší místa a navštívit ostrovy, kde budou ty nejlepší povětrné podmínky. Zkrátka kitetrip, který rozhodně musíte vyzkoušet.

Ubytování

Respektujeme soukromí našich hostů a nabízíme individuální ubytování. Může to být apartmán či pokoj v soukromé vile, v každém případě je veškeré poskytnuté ubytování v docházkové vzdálenosti od kite spotu "Paradise Kitesurf Red Sea". Rovněž organizujeme setkání našich hostů na letišti Hurghada, jejich přepravu na spot a zpáteční transfer na letiště.

Adresa

Paradise Kitesurf Red Sea الغردقة - الإسماعيلية،, Hurghada, Red Sea Governorate 84511, Egypt

Kontakty

cs_CZCzech