Paradise KiteSurf Red Sea

Paradise Kitesurf
+201060119626

info@paradisekitesurf.cz

+201060119626

info@paradisekitesurf.cz

Ubytování Hurghada

Accomodation in Hurghada

Pro naše hosty máme k dispozici několik apartmánů, ve kterých se lze ubytovat: Byt pro dvě osoby  v „Palma Vision“ hned vedle spotu Paradise; studio o rozloze 25m2 s širokou postelí v Fayrouze 5 min jízdy od spotu.  

Respektujeme soukromí našich hostů a nabízíme individuální ubytování. Může to být apartmán či pokoj v soukromé vile, v každém případě je veškeré poskytnuté ubytování v docházkové vzdálenosti od kite spotu „Paradise Kitesurf Red Sea“. Rovněž organizujeme setkání našich hostů na letišti Hurghada, jejich přepravu na spot a zpáteční transfer na letiště.

Accomodation in Hurghada

Naše služby

Kite škola Egypt Hurghada

Líbí se Vám, s jakou lehkostí kolem Vás ostatní návštěvníci lítají na dracích a chtěli byste to také umět? Nabízíme Vám několik možností, jak se naučit kiteboarding. Dodržujeme výukové standardy IKO a při výuce kiteboardingu věnujeme velkou pozornost na BEZPEČNOST našich studentů, což Vám umožní zvládnout kiteboarding rychleji.

Kite Safari

Kite safari v Rudém moři patří mezi kite tripy, které chce každý kiter alespoň jednou v životě zažít. Představte si, že strávíte týden na luxusní jachtě, obklopeni třpytivým tyrkysovým mořem, zrcadlově hladkými lagunami a stabilním větrem. Jednoduše zažijete dobrodružství, na které v životě nezapomenete. Díky cestování lodí máme možnost svobodně si vybrat ta nejlepší místa a navštívit ostrovy, kde budou ty nejlepší povětrné podmínky. Zkrátka kitetrip, který rozhodně musíte vyzkoušet.

Bar&Restaurant

Pokud rádi začínáte svůj den pomaleji, doporučujeme dát si šálek aromatické kávy – ve stínu kavárny na kite bázi “Paradise Kitesurf Red Sea”. Sedíc u stolu můžete zatím sledovat, jak ostatní návštěvníci našeho kite spotu již chystají své draky a těšit se na další vzrušující den. Pokud dodržujete zdravý životní styl, můžete si vychutnat ovocné smoothie a získat tak energii pro následný kiteboarding.

Adresa

Paradise Kitesurf Red Sea الغردقة - الإسماعيلية،, Hurghada, Red Sea Governorate 84511, Egypt

Kontakty

cs_CZCzech