Paradise KiteSurf Red Sea

Paradise Kitesurf
+201060119626

info@paradisekitesurf.cz

+201060119626

info@paradisekitesurf.cz

KiteSurfing Kurzy Egypt Hurghada

Vítejte v naší kite škole „Paradise Kitesurf Red Sea“. Nabízíme Vám několik možností, jak se naučit kiteboarding. Pro KiteSurfing Kurzy používáme IKO výukové metody a naši studenti po absolvování kurzu získají certifikát IKO.

KiteSurfing Kurzy pro začátečníky (standardy výuky IKO)

Dodržujeme výukové standardy IKO a při výuce kiteboardingu věnujeme velkou pozornost na BEZPEČNOST našich studentů, což Vám umožní zvládnout kiteboarding rychleji. V budoucnu tak budete moci sami zlepšovat a vyvíjet své dovednosti.

Soukromé KiteSurfing Kurzy

Trvání lekce
1-3h
4-6h
7-11h
12h a více

Naše lekce jsou buď individuální, či v malých skupinkách o 2-3 lidech.


Naše služby

Kite půjčovna

Pokud přijdete na spot «Paradise Kitesurf Red Sea» a zjistíte, že se změnily větrné podmínky, pro které nemáte vhodného draka, máme pro Vás připraveny k zapůjčení draky všech velikostí. Každý kiter si tak může dopřát svou dávku adrenalinu bez ohledu na sílu větru.

Kite Safari

Kite safari v Rudém moři patří mezi kite tripy, které chce každý kiter alespoň jednou v životě zažít. Představte si, že strávíte týden na luxusní jachtě, obklopeni třpytivým tyrkysovým mořem, zrcadlově hladkými lagunami a stabilním větrem. Jednoduše zažijete dobrodružství, na které v životě nezapomenete. Díky cestování lodí máme možnost svobodně si vybrat ta nejlepší místa a navštívit ostrovy, kde budou ty nejlepší povětrné podmínky. Zkrátka kitetrip, který rozhodně musíte vyzkoušet.

Sup&Wake

Všichni hosté z «Paradise Kitesurf Red Sea» mohou načerpat příval pozitivní energie z Rudého moře a horkého egyptského slunce. Kromě kiteboardingu můžete vyrazit na paddleboard, wakovat za člunem, případně šnorchlovat a prozkoumávat místní korály.

Adresa

Paradise Kitesurf Red Sea الغردقة - الإسماعيلية،, Hurghada, Red Sea Governorate 84511, Egypt

Kontakty

cs_CZCzech