Paradise KiteSurf Red Sea

Paradise Kitesurf
+201060119626

info@paradisekitesurf.cz

+201060119626

info@paradisekitesurf.cz

KiteSurfing Safari Hurghada Egypt

KiteSurfing Safari Hurghada

KiteSurfing Safari Hurghada v Rudém moři – RED Sea Kite safari patří mezi kite tripy, které chce každý kiter alespoň jednou v životě zažít. Představte si, že strávíte týden na luxusní jachtě, obklopeni třpytivým tyrkysovým mořem, zrcadlově hladkými lagunami a stabilním větrem. Jednoduše zažijete dobrodružství, na které v životě nezapomenete. Díky cestování lodí máme možnost svobodně si vybrat ta nejlepší místa a navštívit ostrovy, kde budou ty nejlepší povětrné podmínky. Zkrátka kitetrip, který rozhodně musíte vyzkoušet.

POBYT NA SAFARI LODI

Po každé kite session si odpočinete a doplníte síly jedním z vydatných jídel, které připraví naši vlastní kuchaři. Po odpočinku se vrátíme na ostrov zažít další kite session. Kite instruktoři na palubě Vám budou kouči v průběhu celého týdne, pomohou Vám s rychlým progresem a naučí Vás nové triky. Užijte si každou kite session v těchto nádherných podmínkách a domů se vrátíte s velkým úsměvem a nádhernými vzpomínkami ! 🙂 

KiteSurfing Safari Hurghada

KiteSurfing Safari Hurghada

Toto dobrodržuství je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro středně pokročilé a pokročilé kitery. Kitovat budeme na malých opuštěných ostrovech, kde budete mít tolik prostoru, kolik jen potřebujete. Voda je klidná (nádherný flat bez vln), průzračná a mělká – čili perfektní podmínky pro začínající kitery, aby se mohli celý týden věnovat základům kitesurfingu a zdokonalovat se. Středně pokročilý kiter zde může pracovat na svém progresu a naučit se novým věcem během koučovacích workshopů. Pokročilí kiteři mohou praktikovat a učit se novým trikům během našich freestylových lekcí.

KiteSurfing Safari Hurghada

Kromě kitingu jsou tu i další aktivity, které lze na tomto tripu zažít. Podívejte se na nádherný podmořský svět Rudého moře. Toto místo je koneckonců jedním z nejkrásnějších míst na světě pro potápění či šnorchlování, či jen pro pouhé pozorování mořských živočichů – např. delfínů.

Na palubě máme pro Vás připraveno vybavení pro šnorchlování a na požádání zajistíme potápěčské vybavení s instruktorem, abyste zde mohli objevovat nádherný podmořský svět.

Zároveň nezapomeňme na wakeboarding.

KiteSurfing Safari Hurghada

Našim dlouholetým partnerem a přítelem na cestách je česká společnost „Bejkroll“. Čekají Vás nové výzvy a zkušenosti? Bejkroll je značkou pro lidi, kteří rádi překonávají své hranice, stanoví si výzvy a čelí novým situacím. Bejkroll je výrobcem kitesurfingového sportovního oblečení – jako jsou neopreny, šortky, ponča, chrániče, zkrátka vyrábí všechny věci, které na svých kite tripech můžete potřebovat. Pro více info o značce Bejkroll navštivte web www.bejkroll.com.

Enjoy and be Bull!

KiteSurfing Safari Hurghada

VÍTÁME VŠECHNY PŘÁTELE A PARTNERY!

Naše služby

Kite škola

Přátelé, rádi Vás uvidíme na našem spotu «Paradise Kitesurf Red Sea», který je umístěn v soukromém rezidenčním komplexu El Khayam mezi Hurghadou a El Gounou. Po pouhé půl hodině z letiště Hurghada se ocitnete na nejpohodlnějším kite spotu.

Kite Půjčovna + Sup&Wake

Pokud přijdete na kite spot «Paradise Kitesurf Red Sea» a zjistíte, že se změnily větrné podmínky, pro které nemáte vhodného draka, máme pro Vás připraveny k zapůjčení draky všech velikostí. Každý kiter si tak může dopřát svou dávku adrenalinu bez ohledu na sílu větru.

Ubytování

Respektujeme soukromí našich hostů a nabízíme individuální ubytování. Může to být apartmán či pokoj v soukromé vile, v každém případě je veškeré poskytnuté ubytování v docházkové vzdálenosti od kite spotu "Paradise Kitesurf Red Sea". Rovněž organizujeme setkání našich hostů na letišti Hurghada, jejich přepravu na spot a zpáteční transfer na letiště.

Adresa

Paradise Kitesurf Red Sea الغردقة - الإسماعيلية،, Hurghada, Red Sea Governorate 84511, Egypt

Kontakty

cs_CZCzech