Paradise KiteSurf Red Sea

Paradise Kitesurf
+201060119626

info@paradisekitesurf.cz

+201060119626

info@paradisekitesurf.cz

Bar&Restaurace Hurghada

Pokud jste po dlouhém kitování vyhladovělí, můžete si rovněž objednat jakýkoliv masový či rybí pokrm z našeho MENU. 

Pokud rádi začínáte svůj den pomaleji, doporučujeme dát si šálek aromatické kávy – ve stínu kavárny na kite bázi “Paradise Kitesurf Red Sea”. Sedíc u stolu můžete zatím sledovat, jak ostatní návštěvníci našeho kite spotu již chystají své draky a těšit se na další vzrušující den. Pokud dodržujete zdravý životní styl, můžete si vychutnat ovocné smoothie a získat tak energii pro následný kiteboarding.

MENU

Nabídka nápojů
Nabídka kuchyně
cappuccino
chiken hamburger
espresso
beef hamburger
mochacino
chiken shawerma
latte
turkish coffe
fresh juice
black tea
green tea

Naše služby

Kite škola

Líbí se Vám, s jakou lehkostí kolem Vás ostatní návštěvníci lítají na dracích a chtěli byste to také umět? Nabízíme Vám několik možností, jak se naučit kiteboarding. Dodržujeme výukové standardy IKO a při výuce kiteboardingu věnujeme velkou pozornost na BEZPEČNOST našich studentů, což Vám umožní zvládnout kiteboarding rychleji.

Kite Safari

Kite Safari patří mezi kite tripy, které chce každý kiter alespoň jednou v životě zažít. Představte si, že strávíte týden na luxusní jachtě, obklopeni třpytivým tyrkysovým mořem, zrcadlově hladkými lagunami a stabilním větrem. Jednoduše zažijete dobrodružství, na které v životě nezapomenete. Díky cestování lodí máme možnost svobodně si vybrat ta nejlepší místa a navštívit ostrovy, kde budou ty nejlepší povětrné podmínky. Zkrátka kitetrip, který rozhodně musíte vyzkoušet.

Ubytování

Respektujeme soukromí našich hostů a nabízíme individuální ubytování. Může to být apartmán či pokoj v soukromé vile, v každém případě je veškeré poskytnuté ubytování v docházkové vzdálenosti od kite spotu "Paradise Kitesurf Red Sea". Rovněž organizujeme setkání našich hostů na letišti Hurghada, jejich přepravu na spot a zpáteční transfer na letiště.

Adresa

Paradise Kitesurf Red Sea الغردقة - الإسماعيلية،, Hurghada, Red Sea Governorate 84511, Egypt

Kontakty

cs_CZCzech